Frequenter

TULE PÜSIKLIENDIKS!
ID-kaart kliendikaardiks

HOW IT WORKS?

1 euro = püsikliendi punkt

30 punkti = üks TASUTA vahvel

Registreerimine

Tule Mrs Waffle kohvikusse Tallinnas või Tartus. Küsi klienditeenindajalt püsikliendiks registreerimise vormi. Täida vorm ning lisa oma ID-kaart Mrs Waffle kliendikaardiks! Nii lihtne ongi!

Punktide kogumine

Iga Sinu kulutatud ühe euro eest, saad ühe püsikliendi punkti. Kui Sul on kogunenud 30 punkti, saad automaatselt ühe Belgia vahvli tasuta!

Igakuised pakkumised

Lisaks punktidele ka igakuised vahvad pakkumised! Kui oled otsustanud liituda meie uudiskirjaga, saadame Sulle iga kuu sellekohase info meilile!

Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE VAHVLIKOHVIK OÜ-S

1. Vahvlikohvik OÜ-s registreeritakse püsikliendi ees- ja perekonnanimi, isikukood ja e-posti aadress.
2. Vahvlikohvik OÜ töötleb isikuandmeid püsikliendi poolt kliendiks regisreerimise kaardi täitmisel ja tingimustega nõustumisel. Liitumisel nõustub klient kehtivate tingimustega ja kinnitab oma nõusolekut tema isikuandmete töötlemiseks Vahvlikohvik OÜ poolt käesolevates tingimustes toodud viisidel ja eesmärkidel.
3. Vahvlikohvik OÜ töötleb püsikliendi isikuandmeid püsikliendipakkumiste tegemise eesmärgil ja uudiskirjade saatmiseks vastavalt kehtivatele õigusaktidele. Andmete töötlemine toimub vaid ulatuses, mis on vajalik lepingu täitmiseks ja klientide parimaks teenindamiseks ning andmeid säilitatakse turvaliselt vastavalt kehtivatele seadustele.
4. Püsikliendil on võimalik igal ajahetkel oma andmeid uuendada nii meie kohvikutes (kohvikute asukohad leiad: www.mrswaffle.ee/kontakt) kui meili teel info@mrswaffle.ee.
5. Püsikliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega saates vastava digitaalselt allkirjastatud taotlusega e-kirja aadressile info@mrswaffle.ee.
6. Püsikliendil on igal ajal õigus tagasi võtta otseturunduse nõusolekut (info edastamine püsikliendipakkumiste kohta ja uudiskirjad). Seda võib teha otse Mrs Waffle kohvikus või pöörduda aadressile info@mrswafflee.ee või tühistada uudiskirja tellimus läbi uudiskirjas toodud lingi.
7. Püsikliendil on igal ajal õigus loobuda enda isikuandmete töötlemisest ja nõuda oma andmete kustutamist. Sellisel juhul kustutatakse isik Vahvlikohvik OÜ andmebaasist ning kustuatakse ka kogutud püsikliendipunktid. Isikuandmete kustutamiseks tuleb esitada digitaalselt allkirjastatud taotlus aadressile info@mrswaffle.ee. Kliendile vastatakse 1 (ühe) kuu jooksul.
8. Kui püsiklient leiab, et tema õigusi on rikutud, on püsikliendil alati õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole või pöörduda oma õiguste kaitsmiseks kohtusse. Kui püsikliendi taotlused on selgelt põhjendamatud või ülemäärased, eelkõige oma korduva iseloomu tõttu, võib Vahvlikohvik OÜ küsida mõistlikku tasu või keelduda taotletud meetmete võtmisest.
9. Püsikliendi isiku- ja ostuandmeid sälitatakse 5 (viis) aastat arvates püsikliendi viimasest ostust ning seejärel kustutatakse.
10. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Vahvlikohvik OÜ. Vahvlikohvik OÜ-l on õigus edastada isikuandmeid koostööpartneritest volitatud töötlejatele, kes on olulised süsteemi haldamiseks ja tööd hoidmiseks.
11. Vahvlikohvik OÜ-l on õigus ühepoolselt muuta püsikliendile rakenduvaid tingimusi.
12. Isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste korral on püsikliendil õigus ühendust võtta meiega aadressil info@mrswaffle.ee.